رویداد تحول دیجیتال در کسب‌و‌کار بنگاه‌های بخش‌ خصوصی

دسته: اخبار روز , دولت و مجلس
بدون دیدگاه
یکشنبه - 5 ژانویه 2020

به گفته هومن حاجی‌پور، معاون کسب‌وکار اتاق بازرگانی تهران، سه‌شنبه ۲۴ دی ماه یک نشست دیگر از سلسله رویدادهای نوآفرین با عنوان «تحول دیجیتال» برگزار می‌شود.

معاون کسب‌و‌کار اتاق تهران از برگزاری رویداد «تحول دیجیتال» در اتاق تهران با هدف شبکه‌سازی میان اعضای این اتاق و فعالان اکوسیستم استارت‌آپی خبر داد.

این رویداد قرار است روز سه‌شنبه ۲۴ دی ماه جاری در محل ساختمان اتاق تهران برپا شود و طی آن، پیرامون تحول دیجیتال در کسب‌و‌کار بخش ‌خصوصی با حضور کارشناسانی از اکوسیستم استارت‌آپی کشور و صاحبان بنگاه‌های اقتصادی بحث و تبادل‌نظر خواهد شد.

هومن حاجی‌پور با اشاره به اینکه این نشست در ادامه رویدادهای نوآفرین در اتاق تهران برگزار می‌شود، افزود: از دو سال پیش در اتاق تهران، رویدادهای شتاب‌دهی با عنوان نوآفرین در حال برگزاری است و طی آن قصد داریم با ترویج ایده‌های خلاقانه و فناورانه، کسب‌و‌کار بنگاه‌های عضو اتاق تهران را با اکوسیستم استارت‌آپی و رویکرد تحول دیجیتال، پیوند سازنده‌ای را برقرار کنیم.

به گفته معاون کسب‌و‌کار اتاق تهران، در این رویداد کارشناسان و صاحب‌نظران حوزه فناوری و دیجیتال حضور خواهند داشت و پیرامون راهکارهای پیاده‌سازی تحول دیجیتال در بنگاه‌ها و کسب‌و‌کار آنان به بحث و گفت‌و‌گو با فعالان اقتصادی خواهند نشست.

رویداد «تحول دیجیتال» روز سه‌شنبه ۲۴ دی ماه جاری از ساعت ۱۴ الی ۱۸ در ساختمان شماره یک اتاق تهران واقع در خیابان وزرا برگزار خواهد شد.


نوشته شده توسط:IFOI - 198 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۰
برچسب ها:
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A