برنامه‌های استراتژیک تشکل‌های نفتی برای ارتقای کسب‌و‌کار بخش‌خصوصی

دسته: اخبار روز , اسلایدر , دولت و مجلس
بدون دیدگاه
سه‌شنبه - 10 دسامبر 2019

در دیدار اعضای هیات مدیره فدراسیون صنعت نفت ایران و هیات رئیسه اتاق بازرگانی تهران، عملکرد این تشکل بخش خصوصی تشریح شد و برنامه های آتی آن مورد بررسی قرار گرفت.

 

اعضای هیات مدیره فدراسیون صنعت نفت ایران در دیدار و گفت‌و‌گو با هیات رییسه اتاق تهران، با تشریح گزارشی جامع از عملکرد این تشکل بزرگ صنعتی، دورنمایی از برنامه‌های راهبردی و کلان این فدراسیون اقتصادی در راستای ارتقای صنعت کشور را ترسیم کردند.

به گزارش روابط عمومی اتاق تهران، در این نشست رامین خسروخاور، رییس فدراسیون صنعت نفت ایران و وحید تقی‌خانی، دبیرکل این فدراسیون، در گزارش‌های جداگانه، به اقداماتی که در راستای توانمندسازی تشکل‌های عضو این فدراسیون تاکنون صورت گرفته اشاره کردند و توسعه فضای کسب‌وکار به‌ویژه برای جوانان و دانش‌آموختگان دانشکده‌های مهندسی نفت را از جمله اهداف راهبردی این تشکل بزرگ صنعتی برشمردند.

از دیگر برنامه‌های این فدراسیون که در این نشست به آن اشاره شد، ایجاد نهاد رگولاتوری در صنعت نفت کشور، تاسیس مدرسه تجاری‌سازی و برندینگ در صنعت نفت، تشکیل کمیته‌های آیمو ۲۰۲۰ و ۲۰۳۰ ، توسعه فرهنگ مسئولیت اجتماعی در صنعت نفت، تاسیس فدراسیون بین‌المللی صنعت نفت، تاسیس و ثبت دو انجمن منتورینگ و انجمن آینده‌پژوهی و هم‌چنین برگزاری رویدادهای استارت‌آپی در صنعت نفت بود.

رییس و دبیرکل فدراسیون صنعت نفت ایران همچنین در این نشست، ضمن تشکر و قدردانی از حمایت‌های اتاق تهران، خواستار توجه و حمایت بیشتر این اتاق از فدراسیون صنعت نفت ایران در راستای به ثمر رساندن برنامه‌های این تشکل شدند.


نوشته شده توسط:IFOI - 198 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۵
برچسب ها:
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A