قدردانی شرکت ملی صنایع پتروشیمی از شرکت پتروشیمی بندرامام

دسته: اخبار روز , پتروشیمی
بدون دیدگاه
یکشنبه - 16 ژوئن 2019

قدردانی شرکت ملی صنایع پتروشیمی از شرکت پتروشیمی بندرامام

مدیر کنترل تولید شرکت ملی صنایع پتروشیمی از مجموعه  شرکت پتروشیمی بندرامام به منظور دستیابی به تولید بالاتر از ظرفیت واحد   MTBE  تقدیر و تشکر نمود.

به گزارش «انرژی امروز» از روابط عمومی شرکت پتروشیمی بندرامام طی خرداد ماه سال جاری مهندس قدرت اله فرج پور مدیر کنترل تولید شرکت ملی صنایع پتروشیمی با ارسال تقدیرنامه ای از تلاش ها و زحمات مهندس حمیدرضا رستمی مدیرعامل ، کارشناسان ، متخصصان و نیز دیگر مدیران ارشد شرکت پتروشیمی بندرامام به منظور دستیابی به تولید بیش از ظرفیت اسمی  MTBE   ، رکورد سالانه تولید در سال ۱۳۹۷ ، ثبات تولید در ظرفیت اسمی طی سال جاری تشکر کرد.

گفتنی است مهندس قدرت اله فرج پور  از انجام تعمیرات اساسی با برنامه ریزی دقیق  ، مدیریت جهادی ، تعهد مدیریت و کارکنان به شرکت  ، انجام تغییرات فرآیندی موفقیت آمیز به عنوان اصلی ترین ارکان دستیابی به این موفقیت یاد نمود .

می توان افزود شرکت پتروشیمی بندرامام در تیرماه سال گذشته به مدت ۲۲ روز تعمیرات اساسی و پروژه افزایش ظرفیت واحد   MTBE  را   با همت  و   تلاش بی وقفه مدیران و کارشناسان خود با موفقیت و بدون هیچگونه حادثه انسانی و دستگاهی به پایان رساند که پس از آن واحد  MTBE   با ظرفیت بالای یک هزار و ۵۰۰ تن در روز و با ۱۰۴ درصد ظرفیت اسمی در مدار تولید قرار گرفت .

شایان  ذکر است ماده  MTBE      یکی از اجزای تشکیل دهنده بنزین مصرفی و اکتان افزای اصلی جایگزین ترکیبات سربی می باشد که به لحاظ زیست محیطی و صیانت از محیط زیست و هوای پاک جایگزین ترکیبات سربی شده است .


نوشته شده توسط:پشتیبان - 6412 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۲
برچسب ها:
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A